Restaurace

V naší staročeské restauraci si můžete pochutnat nejen na klasických jídlech, ale i na pravých dobových. Mezi ty nejoblíbenější patří vepřové pečené koleno, které podáváme na prkénku samozřejmě s nepostradatelným křenem a hořčicí. Kolena připravujeme v konvektomatu, a proto jsou opravdu exklusivní. Netřeba se zmiňovat o pravé domácí svíčkové s brusinkovým terčem, která si svoji oblíbenost už dávno získala, pečená vepřová žebra a spoustu jiných chutných jídel.
Když už jsme u té fiktivní gastronomické ochutnávky, v nekuřácké vinárně, která je situovaná do afrického stylu, by bylo hříchem neochutnat na několik způsobů připravené pravé pštrosí speciality. Vše za velice příznivé ceny! Celé prostředí umocňuje akvárium s dravými rybami. Ty v nabídce bohužel nejsou…
Je třeba i zmínit, že v létě stojí za to s partou přátel strávit příjemné chvíle na VIP zahrádce, ve které Vám nabízíme grilování a jako chuťovku maso přímo z udírny. Na zapití nabízíme několik druhů točeného piva a taktéž i stáčeného moravského sudového vína. Z našeho kamenného sklepa je naprosto vynikající.

Máme otevřeno každý den a to od 10:00. Těšíme se na Vás.

GalerieValidated by HTML Validator Valid HTML 4.01 Transitional ©crewer 2012